Warsztat

Odpowiednia organizacja warsztatu jest kluczem do sukcesu. Oferujemy rozwiązania zwiększające wydajność każdego procesu. Stojaki na różne części, podesty do pracy na wysokości, poręczne wózki do przechowywania akcesoriów lakierniczych i materiałów szlifierskich, wózki na części, czy krzesła szlifierskie pozytywnie wpłyną na produktywność Państwa zespołu. Dostępne są również myjki, urządzenia Venturi i wydajna prasa do papieru redukująca ilość odpadów.

Wózki mobilne

Zgromadź, przechowuj i transportuj zdemontowane części samochodowe, produkty i sprzęty w swoim warsztacie.
widok kategorii

Mobilny wózek na części

Wózek do przechowywania zdemontowanych podczas napraw części samochodowych takich jak: zderzaki, drzwi, błotniki. Uchwyt na pojemniki do przechowywania małych elementów jak śruby czy żarówki. Wymiary: 109 x 76 x 166 cm (D x S x W) Opakowanie: szt. niezmontowany.
Przejdź do produktu

Mobilny wózek roboczy

Mobilny wózek do przechowywania sprzętu. Odpowiedni do materiałów szlifierskich i polerskich. Wyposażony w materiał antypoślizgowy i zamek. Na 4 mocnych kółkach. Opakowanie: szt. niezmontowany.

Przejdź do produktu

Stojaki szlifierskie i lakiernicze

Gama praktycznych narzędzi ułatwiających proces szlifowania i lakierowania.
widok kategorii

Stojak typu akordeon

Stojak typu akordeon dzięki któremu w prosty sposób możesz stworzyć elastyczną powierzchnię szlifierską. Wyposażony w dwa oddzielnie regulowane ramiona i cztery kółka z hamulcem. Wymienne uchwyty piankowe zapewniają ochronę lakierowanego elementu. 065101 Opcja: Zestaw pianek
Przejdź do produktu

Stojak lakierniczy obrotowy HLS 93

Wielofunkcyjny stojak lakierniczy do podtrzymywania piaskowanych i lakierowanych elementów. Odpowiedni do wszystkich części karoserii i zderzaków.
  • Bezpieczny dla pracowników
  • Możliwość obrotu o 180°z łatwym dostępem do elementów karoserii ze wszystkich stron
  • Trwałość i jakość
  • Łatwe manewrowanie
W zestawie z 7 akcesoriami: 3 długie pręty z hakami, 1 zestaw 2 haków montażowych i 3 łączników do montażu akcesoriów. Akcesoria zapewniają dodatkowy komfort podczas malowania niewielkich elementów karoserii, takich jak lusterka czy felgi. Wymiary: 210 x 140 x 170 cm. Po rozłożeniu. Na sztuki.
Przejdź do produktu

Blokada pokrywy bagażnika PS 4

Praktyczny zestaw do blokowania- w pozycji otwartej- maski silnika, bagażnika i drzwi. Zestaw 3 długości.
Przejdź do produktu

Stojak lakierniczy uniwersalny

Stojak do prac szlifierskich i lakierniczych. Uniwersalny. Regulowana wysokość, cztery punkty stykowe na duże elementy.
Przejdź do produktu

Krzesło robocze

Zapewnia wygodną pozycję pracy. Krzesło uniwersalne z amortyzatorem gazowym. Dużapowierzchnia siedząca. Regulowana wysokość. Do samodzielnego montażu. Opakowanie: szt. niezmontowane.
Przejdź do produktu

Podest aluminiowy

Pomocny podest aluminiowy. Bardzo stabilny, antypoślizgowa powierzchnia. Może być stosowany na każdej podłodze. Maksymalne obciążenie 125 kg.
Przejdź do produktu

Prasy

Aby zredukować ilość papieru, plastiku oraz puszek oferujemy szeroki wybór profesjonalnych pras pneumatycznych. Idealne, aby szybko i łatwo zmniejszyć ilość odpadów.
widok kategorii

Prasa Buggy 30 do puszek, papieru i plastiku

Prasa do puszek, papieru i folii plastikowej. Nadaje się do puszek o pojemności do 30L, papieru i folii plastikowej. Cylinder o sile kompresji 650 kg. Prasa jest zaopatrzona w system bezpieczeństwa, który zapobiega otwarciu się komory prasującej podczas pracy urządzenia. Zgodnie z normą: EN 13736 : 2003 + A1 : 2009. Maks. 10 bar – 20 L /Ciśnienie. Wymiary prasy 185 x 55 x 55 cm.
Przejdź do produktu

Prasa Buggy 10 do puszek

Prasa do puszek. Nadaje się do normalnych puszek o pojemności maks. do 10L, redukuje objętość do 85%. Cylinder o sile kompresji 450 kg. Maks. 10 bar – 20 L /Ciśnienie. Prasa jest zaopatrzona w system bezpieczeństwa, który zapobiega otwarciu się komory prasującej podczas pracy urządzenia. Zgodnie z normą: EN 13736 : 2003 + A1 : 2009. Wymiary prasy 104 x 35 x 33 cm.
Przejdź do produktu

Stojak do prasy Buggy 10

Stojak do prasy Buggy 10, zapewnia idealną wysokość.
Przejdź do produktu

Prasa pneumatyczna do papieru i plastiku

Pneumatyczna prasa do papieru i plastiku. W istotny sposób redukuje objętość odpadów. Zaopatrzona w separator wody oraz system bezpieczeństwa zapobiegający otwarciu się komory prasującej podczas pracy urządzenia. Zgodnie z normą: EN 13736 : 2003 + A1 : 2009. Ciśnienie 8 - 10 bar (115 - 145 PSI). Wymiary prasy: 66 x 68 x 151 cm. Gotowa do podłączenia: w zestawie 2 rolki sznurka.
Przejdź do produktu

Rolka sznurka do prasy

Rolka sznurka do prasy
Przejdź do produktu

Wyposażenie lakierni

Zredukuj czas schnięcia lakieru by zaoszczędzić czas i energię.
widok kategorii

Venturi Stojak i dysze

Venturi zapewnia przepływ powietrza by zredukować czas schnięcia. Użycie Venturi przy aplikacji lakierów wodnych redukuje czas pracy i oszczędza energię. Przepływ powietrza jest regulowany, a filtry w pistoletach chronią przed przedostaniem się pyłu lub brudu. Posiada reguIację w poziomie i pionie.
Przejdź do produktu

Pistolet Venturi

Pojedynczy pistolet Venturi.
Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy