NARZĘDZIE WYBORU

Wysoka jakość

Odsysacz z turbiną serii High Quality dla długości rur maks. 70 m. Odpowiednie do normalnego, komercyjnego użytku w małych i średnich firmach. Standardową 12-miesięczną gwarancję można przedłużyć do maks. 36miesięcy pod warunkiem podpisania umowy serwisowej.

HCV 410 HQ

Odpylacze z turbiną, seria High Quality dla długości rur maks. 90 m. Odpowiednie do normalnego, komercyjnego użytku w małych i średnich firmach. Standardowa gwarancja: 12 miesięcy. Przeznaczony do obsługi maksymalnie 4 szlifierek przy długości instalacji do 30 m. Idealny do obsługi kilku stanowisk w jednym pomieszczeniu. Możliwość zamontowania w połączeniu z ramionami ruchomymi, skrzynkami zasilającymi lub w podłączeniu prostym.
Przejdź do produktu

HCV 510 HQ

Odpylacze z turbiną, seria High Quality dla długości rur maks. 90 m. Odpowiednie do normalnego, komercyjnego użytku w małych i średnich firmach. Standardowa gwarancja: 12 miesięcy. Przeznaczony do obsługi maksymalnie 5 szlifierek przy długości instalacji do 70 m. Idealny do obsługi kilku stanowisk w jednym pomieszczeniu. Możliwość zamontowania w połączeniu z ramionami ruchomymi, skrzynkami zasilającymi lub w podłączeniu prostym.
Przejdź do produktu

HCV 610 HQ

Odpylacze z turbiną, seria High Quality dla długości rur maks. 90 m. Odpowiednie do normalnego, komercyjnego użytku w małych i średnich firmach. Standardowa gwarancja: 12 miesięcy. Przeznaczony do obsługi maksymalnie 6 szlifierek przy długości instalacji do 90 m. Idealny do obsługi sąsiadujących pomieszczeń. Możliwość zamontowania w połączeniu z ramionami ruchomymi, skrzynkami zasilającymi lub w podłączeniu prostym. Automatyczny system czyszczenia filtrów.
Przejdź do produktu

HCV 410 HQ A

Odpylacze z turbiną, seria High Quality dla długości rur maks. 90 m. Odpowiednie do normalnego, komercyjnego użytku w małych i średnich firmach. Standardowa gwarancja: 12 miesięcy. Przeznaczony do obsługi maksymalnie 4 szlifierek przy długości instalacji do 30 m. Idealny do obsługi kilku stanowisk w jednym pomieszczeniu. Możliwość zamontowania w połączeniu z ramionami ruchomymi, skrzynkami zasilającymi lub w podłączeniu prostym. Posiadający automatyczny system czyszczenia filtrów.
Przejdź do produktu

Formularz kontaktowy